Bakan Göktaş açıkladı: Destek ödemeleri yarın hesaplarda Bakan Göktaş açıkladı: Destek ödemeleri yarın hesaplarda

  Ünlüce, Ataç ve Kurt’un katıldığı törende ilk olarak Vilayet Meydanı’nda Cumhuriyet Halk Partisi adına çelenk CHP İl Başkanı Talat Yalaz tarafından Atatürk Anıtı’na sunuldu. Meydandan Ataç ve Kurt ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamına geçen Ayşe Ünlüce, Başkan Yılmaz Büyükerşen’den görevi düzenlenen törenle devraldı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden başkan seçilen ve adliyede düzenlenen törenle mazbatalarını alan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt görevlerine başladı.
Mazbata töreni sonrası Başkanlar Ünlüce, Ataç ve Kurt ilk olarak Vilayet Meydanı’na geldiler. Burada Atatürk Anıtı’na, Cumhuriyet Halk Partisi çelenginin sunumu sonrası Büyükşehir Belediyesi’ne geçtiler.


Başkanlık katında Büyükerşen ile bir araya gelen yeni Başkan Ünlüce, törenle Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini devraldı. Büyükerşen’in eşi Seyhan Büyükerşen, CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü, Utku Çakırözer ve İbrahim Arslan, CHP İl Başkanı Talat Yalaz ve meclis üyeleri ile bürokratlarında bulunduğu törende Ünlüce, Büyükerşen’e Eskişehir’e verdiği üstün hizmetlerden dolayı çiçek takdim etti.
 

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi