"Heder Olum Aşkına", "Melekler Seni Bana Yazmış", "Ördü Kader Ağlarını" gibi şarkılarla popülerleşip 2009 senesinde tanıdığımız 40 yaşındaki ünlü şarkıcı Yusuf Güney son günlerde astral seyahat ve uzaylılar ile ilgili söylemleriyle gündeme gelen Yusuf Güney'in bu kez söyledikleri şaşkınlık yarattı.

UZAYA GİTTİM DEMİŞTİ

Ünlü Şarkıcı Yusuf Güney geçtiğimiz günlerde "Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre astral seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım" açıklamalarıyla dikkat çekmişti. 

"ÖLDÜKTEN BİR YIL İÇERİSİNDE GERİ GELEBİLİYORSUN"

Buket Aydın'ın programına katılan Yusuf Güney çarpıcı açıklamalarda bulundu. Söyledikleri şaşkınlık yarattı. Yusuf Güney "Mesela öldünüz, ölmeden önce DNA kök sarmalından sizin DNA'nızı alıyorlar küçük bir tüpün içerisinde saklıyorlar. Siz öldükten bir yıl içerisinde geri getirebiliyorlar" diyerek gülümsedi. Sunucu Buket Aydın, ünlü şarkıcı Yusuf Güney'in bu söylemleri karşında şaşırdı. "Nasıl yani" diye soran Buket Aydın'a, Güney "İstersen kendi bedeninde istersen başka bir bedende kolonunu yapıyorlar" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi