Ünlü oyuncu Celil Nalçakan "Kardeşlerim", "Poyraz Karayel", "Kırmızı Oda" gibi başarılı projelerde yer alarak kendinden çokca söz ettirmişti. Ünlü oyuncu bu kez hakkında çıkan haberlere isyan etti ve sert konuştu. 

ÖLDÜ DEDİLER

Ünlü oyuncu Celil Nalçakan hakkında öldüğü iddia edilen haberler ortaya atıldı. "Dün sosyal medyada yayınlanan bir paylaşımda "Türk oyuncu Celil Nalçakan dün gece kalp krizi geçirerek hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi sabah saat 10'da Ankara'da defnedilecek" denildi. 

"KIZ KARDEŞİM BAYILDI"

Ünlü oyuncu Celil Nalçakan dün akşam oyuncu arkadaşı Birce Akalay'ın doğum gününe katıldı ve katıldığı doğum gününde kameralar karşısına geçen ünlü oyuncu hakkında çıkan ölüm haberlerine isyan etti. Celil Nalçakan "Bugün 'Celil Nalçakan öldü' haberi çıktı. Benim annem 76 yaşında. Kız kardeşimi arayarak 'Başın sağ olsun' demişler. Kız bayılmış. Bu haberi annem duysaydı kalp krizi geçirebilirdi. 3 tane etkileşim alacağız diye böyle terbiyesizlik yapılmaz. Ben bu güne kadar hep sustum. Çok büyük bir paraya dava açacağız. Kazandığımız paranın tamamını da LÖSEV'e bağışlayacağım. Bundan sonrasını onlar düşünsün. Celil Nalçakan ölmedi ama onlar öldü bu saatten sonra" dedi. 

İSYAN ETTİ

Celil Nalçakan çıkan ölüm haberleri sonrasında sosyal medya hesabında da bir video yayınlayarak "Yazıklar olsun size!" dedi. Celil Nalçakan sözlerine "ben şimdi ne yapayım, bu kadar pis bir şey değil ya" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi