Emeklilik için müthiş fırsat: Prim sorunu olanların bunu yapması gerek Emeklilik için müthiş fırsat: Prim sorunu olanların bunu yapması gerek

Yerel seçimler sonucunda meclise girmeye hak kazanan AK Parti Odunpazarı Belediye Meclis Üyeleri, mazbata töreniyle göreve resmen başladılar. Mazbatalarını alan meclis üyeleri, göreve başlamak için hazır olduklarını ve Odunpazarı ilçesindeki hizmetlerin daha da geliştirilmesi için çalışacaklarını ifade etti. Mazbata törenine Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer'de katıldı. Sezer,Başkanı, seçim sürecinde verdikleri sözleri yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını ve Odunpazarı ilçesini daha da güzelleştirmek için çalışacaklarını belirtti.

"MİLLETİMİZİN İRADESİNE SAYGIMIZ SONSUZ"

Sosyal medya hesabından meclis üyeleriyle fotoğrafını paylaşan Sezer,"31 Mart Pazar günü gerçekleşen Yerel Seçimlerde Vatandaşlarımızın teveccühleri ile seçilen Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyelerimizin mazbatalarını teslim aldık. Bu vesileyle Şehrimizde görev alan tüm Belediye Başkanlarını ve Belediye Meclis Üyelerini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Milletimizin iradesine saygımız sonsuz. Üstlenmiş olduğumuz görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Verilen vaatlerin ve sözlerin gerçekleştirilmesi hususunda üstümüze düşen sorumluluğu yerine getireceğiz ve aynı zamanda takipçisi olacağız."ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi