Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu Eskişehir'e geliyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu Eskişehir'e geliyor

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, Odunpazarı ilçesinde faaliyet gösteren Ayakkabıcılar, Hazır Elbiseciler, Radyo Elektronik Teknisyenleri, Saatçiler ve Terziler Esnaf Odalarını ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Sezer'in ziyaretinde, Odunpazarı ilçesindeki esnafın karşılaştığı sorunlar ele alındı.

Esnaf Odası Başkanları, yaptıkları açıklamada, Sezer'in ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, esnafın sorunlarını samimi bir şekilde dinlediğini ve çözüm önerileri üzerinde görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

"Esnaf Odaları Başkanlarımıza ve değerli oda üyelerine misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum"

Sezer ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi; "Odunpazarı Belediye Başkan Adayımız Özkan Alp ve Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzügüllü ile birlikte Ayakkabıcılar, Hazır Elbiseciler, Radyo Elektronik Teknisyenleri, Saatçiler ve Terziler Esnaf odalarını ziyaret ettik. Esnaf Odaları Başkanlarımıza ve değerli oda üyelerine misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi