Otomobil hayali kuranlara kötü haber: Kredi kartlarına bir düzenleme daha geliyor! Otomobil hayali kuranlara kötü haber: Kredi kartlarına bir düzenleme daha geliyor!

Belediye başkan adayı Hasan Ünal,  1. sıra meclis üyesi adayı Kemal Güner Poyraz ve Karaoğlan mahallesi sorumlusu ve aynı zamanda CHP Mihalgazi yönetim kurulu üyesi Murat Serin ile Mihalgazi Karaoğlan Mahallesi'nde ziyaretler gerçekleştirerek Eski genel müdürlüğü tarafından proje kapsamına alınan alt yapı ve içme suyu inşaatını yerinde kontrol ettiler.

''Problemleri çözüme kavuşturacağız''

Başkan Adayı Hasan Ünal: "geçtiğimiz senelerde Karaoğlan mahallemizin içme suyunun basma hattı problemini bizzat kendim henüz adaylığım bile belli olmadan Eski genel müdürlüğünde çözüme kavuşturdum.Bu hafta iş makinalarının çalışmaya başlamasıyla ilk kepçemiz vuruldu.Elimizde olan sınırlı yetkiler ile bunları başardık.31 Mart da yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanı olursak problemi olan hiç bir mahallemiz kalmayacağı gibi daha hızlı bir şekilde hemşerilerimizin problemlerini çözüme kavuşturacağız.Biz hemşerilerimizden makam değil yetki bekliyoruz."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi