İl Temsilcisi Ramazan Anıl önderliğinde yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararlarla, Filistin'in özgürlüğü için seslerini daha gür çıkaracaklarını söylediler. 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Eskişehir İl Temsilciliği, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, İl Temsilcisi Ramazan Anıl başkanlığında haftalık Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdiklerini duyurdu. Açıklamada, toplantıda Filistin'in mücadelesine destek verme kararı alındığı ve bu konuda daha etkin bir şekilde hareket edilmesi gerektiğine vurgu yapıldı.

SESİMİZ DAHA GÜR ÇIKACAK

Toplantıda, Filistin Devleti'nin mücadelesinin her platformda ve alanda duyurulması gerektiği üzerinde duruldu. Vakıf yöneticileri, Filistin'in özgürlüğü ve bağımsızlığı için mücadele eden halkın yanında olduklarını belirterek, bu konuda daha aktif rol alacaklarını ifade etti. 

FİLİSTİN’İN MÜCADELESİNİ DUYURACAĞIZ

Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilciliği  sosyal medyasında yaptığı açıklamada: İl Temsilcimiz  Ramazan Anıl başkanlığında , haftalık Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. “Filistin Devleti”inin haklı mücadelesini duyurmak için her alan ve platformda , sesimizi daha gür çıkaracağız! Nehirden Denize Özgür Filistin.”dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi