Kesikbaş: "Asla unutmayacağız" Kesikbaş: "Asla unutmayacağız"

Sicil Disiplin Kurulu ve Girişimcilik Kurulu üyelerinin bir araya geldiği etkinliğe TÜGİAD Eskişehir Şubesi ev sahipliği yaptı. İş dünyasında sıkça karşılaşılan geleneksel uzun ve verimsiz toplantılar yerine, hızlı ve planlı toplantıların verimliliğine dikkat çekildi. Tam saatinde başlayan ve her dakikanın planlandığı toplantıda, açılış konuşmaları 3 dakika ile sınırlıydı ve toplantıya katılanlar kendisini ve işini 1 dakikada özetleyerek anlattı. Daha sonra 1 dakika içinde de belirlenen sorulara cevap verdi. 

İş Birlikleri için Eskişehir’e faydalı bir organizasyon oldu

“TÜGİAD Sicil Disiplin Kurulu Başkanı ve üyeleri, Girişimcilik Komisyonu Başkanı ve üyeleri Eskişehir’i ziyarete geldi. Eskişehir’deki üyeler, Ankara, Bursa, İzmir ve Merkez şube üyeleriyle bir araya gelip tanışma ve iş birliği fırsatı buldu. İş birlikleri için Eskişehir’e faydalı bir organizasyon oldu.”

TÜGİAD Eskişehir Başkanı Serkan Can Zengin: “Toplantı kültüründe bir değişim başlatmayı hedefliyoruz”

TÜGİAD Eskişehir Şube Başkanı Serkan Can Zengin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları belirtti: "İş dünyasında zamanın önemi her zamankinden daha fazla. Uzun ve etkisiz toplantılar, değerli zamanımızı boşa harcamaktan başka bir işe yaramıyor. Biz TÜGİAD olarak, toplantı kültüründe bir değişim başlatmayı hedefliyoruz. Hızlı ve planlı toplantılar, iş dünyasında daha verimli ve etkili bir iletişimi sağlayacaktır.”

Kaynak: Bülten