Geceye; temsilciliğinden bugüne kadar geçen sürede başkan olarak görev alan Hıdır Sarıoğlu, Yusuf Kızıldağ, Mahmut İzzet Erol, Özer Ülker, Mert Erman Özen ve Muazzez Günay katılım sağladı.

Gecenin açılış konuşmasının Şube Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Selma Güder tarafından yapılmasının ardından, sırasıyla Odunpazarı Belediye Başkanı Sayın Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Sayın Ahmet Ataç ve İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Ender Muhammed Gümüş tarımın, Ziraat Mühendisliği'nin önemini belirten konuşmalar yaptılar.

Meslekte 25 yıl ve 40 yılını dolduran meslektaşlarına teşekkür plaketleri takdimi Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerince yapılırken, salonda duygulu ve anlamlı dakikalara sahne oldu. İlerleyen dakikalarda Yönetim Kurulu üyeleri pasta kesimini coşkuyla tüm katılımcılarla gerçekleştirdi.  

Çok sayıda şube üyesinin ve tarım paydaşlarının aileleri ile doyasıya eğlendiği etkinlikte; hediye çekilişleri, kanun taksimi, türkü, şarkı ziyafeti 360 derece fotoğraf-video çekimi yapan döner platformun bulunması heyecanı, dayanışmayı, keyifle geçen zamanları daha da arttırdı.    

Kaynak: Bülten