Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediye Mayıs ayının ilk Meclis toplantısında Tepebaşı Çiftçi Malları Koruma Meclisine seçilen üyeleri makamında ağırladı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde meclis üyelerinin değişmesi nedeniyle yasa gereği tekrar üye seçimi yapılması gereken Tepebaşı Çiftçi Malları Koruma Meclisine ve Tepebaşı Kaymakamlığı Murakabe Heyetine üye seçimleri Tepebaşı Belediyesi Mayıs ayı ilk Meclis toplantısında gizli oy usulü ile belirlendi.

Seçilen üyeler meclis toplantısının ardından Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Başkan Ataç seçilen üyelere çalışmalarında başarılar diledi.

Tepebaşı Çiftçi Mallarını Koruma Meclisi Üyeleri

Seçimler sonrasında Çiftçi Malları Koruma Meclisi asil üyesi olarak Hasan Hüseyin İnce, Kazım Ekersoy, Önder Özer, Mustafa Mihaliç, Cengiz Çakan; yedek üye olarak Zeki Öztürk, Nasif Kesikbaş, Ahmet Mahmut Koç, Önder Baran ve Fahrettin Taş seçildi.

Murakabe Heyetine seçilen üyeler

Murakabe Heyetine asil olarak, Fazlı Turgut, İlyas Kesikbaş, Birol Özsak, Mehmet Uluçam ve Cemal Akça, yedek üye olarak ise İsmail Kesikbaş, Sinan Sivrikaya, Süleyman Mihaliç, Ali Aksoy ve Nurullah Açıkbaş seçildi.

Kaynak: Bülten