Eskişehir'de yavru kedileri aracıyla ezip öldürmüştü: Polis ekiplerince işlem yapıldı Eskişehir'de yavru kedileri aracıyla ezip öldürmüştü: Polis ekiplerince işlem yapıldı

Tepebaşı Belediyesi Matematik Evi’nde farklı tekniklerin uygulandığı yaz dönemi kursları başlıyor. 8 yaş ve üzeri öğrenciler için ücretsiz olarak düzenlenen kurs kayıtları, 1 Temmuz Pazartesi günü online olarak yapılacak.

Tepebaşı Belediyesi’nin her yaştan bireyi matematiğin gerçek dünyası ile tanıştırmayı amaçlayan Matematik Evi, eğlenceli matematik öğrenme metotlarını Eskişehirlilerle buluşturmayı sürdürüyor.

Merkezde kullanılan farklı metotlar, katılımcılara eğlenceli bir matematik serüveni sunuyor. Zor bir ders olarak bilinen matematik, merkezde uygulanan teknikler ile eğlenceli ve merak uyandıran bir hal alıyor. İlkokul 2’nci sınıftan itibaren her yaştan bireyin faydalanabildiği merkezde kurslar, ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

ONLİNE KAYITLAR 1 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

Merkezde gerçekleştirilecek yaz dönemi eğitimleri kapsamında eğlenceli matematik, materyaller ile matematik, ispatlarla matematik ve origami ile matematik 8 yaş ve üzeri öğrenciler ile buluşacak.

Eğitimlere kayıt olmak isteyenler kayıt formuna, duyuru görselinde yer alan QR kod ve https://tinyurl.com/matematikyaz linki üzerinden ulaşabilecek. 1 Temmuz Pazartesi günü başlayacak online kayıtların ardından Matematik Evi’nde eğitimlerin başlangıç tarihi ise 8 Temmuz Pazartesi olarak belirlendi.

Bahçelievler Mahallesi Medeniyet Sokak Bahadırkent Sitesi No: 10/1 adresindeki Matematik Evi hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 290 12 90 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

Kaynak: Bülten