Son transfer yeni takımıyla tanıştı Son transfer yeni takımıyla tanıştı

CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz, AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu'na bağlı ekiplerin, gündüz vakti kamusal alana korsan afiş astığını ifade etti. Millet Bahçesi önünde video çekerek açıklama yapan Yalaz, polisi arayıp itiraz ettiklerini söyledi. 

Ekran Görüntüsü 2024 03 23 165817

“KORSAN AFİŞLER ASIYOR”

Talat Yalaz açıklamasında şunları söyledi: "Bugün 23 Mart Cumartesi, saat 12.00. Şehrin göbeğinde, güpegündüz, Nebi Bey'in ekipleri tarafından buraya korsan afişler asılıyor. Asan arkadaşları uyardık. Kendilerine bu talimatı aradıklarını ancak; buna rağmen asmaya devam edin şeklinde bir geri dönüş olduğunu bizlere ilettiler. Biz de polisi aradık. Gerekli itirazlarımızı yaptık.

“NEBİ BEY SON VİRAJDA PANİK OLDUĞUNU GÖSTERİYOR”

Korsan afişlerin asıldığı yer Millet Bahçesi'nin dış cephesi, yani kamusal bir alana Nebi Bey'in afişleri korsan şekilde asılıyor. Bu da Nebi Bey'in son virajda ne kadar panik olduğunu gösteriyor. Son çare olarak bunlara başvuruyor. Bu konuyla ilgili gerekli tüm hukuki işlemleri başlattığımızı ve konunun takipçisi olacağımızı bütün Eskişehir'in bilmesini isterim.”

Ekran Görüntüsü 2024 03 23 165825

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi