Okulun web sitesindeki bilgilendirme notunda "Okulumuz bünyesinde idareci ve öğretmenlerimizin katkılarıyla 23 Nisan 2024 tarihi itibariyle Okul Kütüphanesi,Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı ve Destek Eğitim Odasını; Velilerimiz ve Okul-Aile Birliğimiz ile beraber açılışını yaptık. Kütüphanemize yaptığınız-yapacağınız kitap-dergi ve zeka oyunları bağışlarınız için teşekkür ederiz" denildi.

Okul Müdürü Yakup Savuran, "Okulumuzun ihtiyaç duyduğu birimleri idareci ve öğretmen arkadaşlarımızın katkısıyla okulumuza kazandırdık. Kitap bağışları bekliyoruz. Yavrularımıza zengin bir içerik sunacağız. Katkısı olanlara teşekkür ederiz" dedi.

Hacıseyit Mahallesi Muhtarı Didem Erçakar, mahalle sakinlerinden topladığı yüze yakın kitabı kütüphaneye bağışladı. 31 Mart 2024 seçiminde göreve gelen Erçakar "Duyar duymaz harekete geçtik. Sağ olsun duyarlı mahalle sakinleri bizi kırmadı. İlk etapta toplanan kitapları okulumuza hediye ettik. Devamı gelecek, kitap toplamaya, bağışları kabul etmeye devam ediyoruz" diye konuştu.

Okul Müdür Yardımcısı Sadettin Alataş ve Didem Erçakar'a 'hayırlı olsun' ziyaretine giden Yazıişleri Müdürümüz Cihan Yıldırım da kitap bağışına eşlik etti.

Whatsapp Image 2024 05 08 At 14.10.33

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi