TV8'in en çok izlenen yarışmalarından olan Survivor, sezonu geçtiğimiz hafta İstanbul'da yapılan bir finalle bitirmişti. İlk kez farklı bir konseptle final yapan Survivor'da Ogeday Girişken ve Nefise Karatay finale kalmış ve şampiyon Ogeday Girişken olmuştu. 

Yarışma sırasında "Yunanistan Survivor" yarışmacılarıyla yapılan yarışlarda Nefise Karatay gönlünü Fanis adlı bir yarışmacıya kaptırmıştı. Fanis'i çok beğendiğini ve aşık olduğunu iddia eden Nefise Karatay Survivor All Star sezonunun bitmesiyle birlikte yunanlı yarışmacı Fanis hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. 

"AİLEYE GİRDİM BEN ARTIK"

Nefise Karatay yunanlı yarışmacı Fanis ile ilgili "Aileye girdim ben artık. Annesi ve kardeşi beni çağırıyor, Yunanistan’a gideceğim. Fanis'in yarışmadaki başka bir kişiyle aşk haberleri çıktı, onu da sordum. 'Yarışmada olduğu için kamera karşısında bunları söyleyemiyorum ama hayatımda kimse yok. Lütfen Yunanistan’da görüşelim' dedi. Finale gidemiyorum ama aşkımı haykıra haykıra Yunanistan’a gideceğim. Ben bu çocuğa tutuldum, büyülenmiş gibiyim" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi