TV8'in sevilen yarışması Survivor'da her hafta yapılan eleme yarışmalarıyla, her hafta bir isim Survivor'a veda ediyor. Survivor finaline çok az bir süre kala, kalan güçlü yarışmacılardan hantgilerinin elenip, hangilerinin finale kadar gideceği merak konusu oluyor. Bugün gerçekleşecek eleme potasına kim girecek? Dokunulmazlık mücadelesini kim kazanacak? İşte detaylar... 

Sdf Survivor (3)-1

DÜNKÜ ELEME POTASINA HANGİ YARIŞMACI DAHİL OLDU?

Artık son 8 yarışmacının kaldığı Survivor'da her eleme gecesi büyük bir heyecanla devam ediyor. Dün oynanan dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Gerçekleşen mücadelede birbiri ile rakip olan kişiler ;Atakan-Seda, Nefise-Ogeday, Merve-Yunus Emre oldu. 

Bu eşleşmeler sonucunda yarışma kazananı Aşk-ı Memnu dizisiyle tanıdığımız Batuhan Karacakaya oldu. Batuhan Karacakaya dokunulmazlık kazanarak, dün gece kendini korumaya alarak, bir kişiyi eleme potasına koyma imkanı kazandı.

Dokunulmazlık sembolünü kazanarak, kendini korumaya alan Batuhan, yarışma sonrası yapılan konseyde bir isim verecekti. Batuhan, bu hafta gerçekleşecek eleme gecesinde yarışarak elenmemeye çalışacak kişiyi seçti. Batuhan, eleme potasına Merve'yi koydu. 

Merve, bu hafta gerçekleşecek eleme gecesinde rakipleriyle zorlu bir mücadeleye girerek, elenmemeyi sağlayacak. 

4 Haziran 2024 2. ELEME ADAYI KİM OLACAK?

Survivor'da bugün 2. eleme adayının belirlenmesi için yine bir dokunulmazlık mücadelesi sergilenecek, dokunulmazlık mücadelesinin kazananı bir isim söylerek, istediği kişiyi 2. eleme adayı yapacak? Dokunulmazlığı kim kazanacak? şimdiden merak konusu oldu. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi