Dolar 2 lira birden düştü! Dolara yerel seçim hamlesi! 4 Nisan 2024 döviz kurları Dolar 2 lira birden düştü! Dolara yerel seçim hamlesi! 4 Nisan 2024 döviz kurları

Dün gerçekleştirilen mazbata töreniyle Yılmaz Büyükerşen 25 yıllık hizmet görevine veda etti. Büyükerşen görevi Cumhuriyet Halk Partisi'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlce'ye devretti. Eskişehirlilerden ve siyasilerden Büyükerşen'e veda mesajı yağdı. CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, paylaştığı mesajda Büyükerşen'e olan minnettarlığını dile getirdi.

"KOCA ÇINARIMIZ GÖREVİNİ TESLİM ETTİ"

CHP Milletvekili Jale Nur Süllü sosyal medyadan paylaştığı mesajda,"Eskişehir'imize 5 dönem, 25 yıl boyunca özverili çalışmalarıyla gurur duyduğumuz şehrimizin mimarı, koca çınarımız, hepimizin Hocası Yılmaz Büyükerşen Başkanımızın Ayşe Ünlüce Başkanımıza görev devir teslimini, vatandaşlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Görev devir teslimi, Eskişehir'deki başarımız nedeniyle mutlu, ancak Hocamızı Belediyeden uğurlama nedeniyle bir o kadar da buruktu. Ama, biliyoruz ki Hocamın bir eli hepimizin üzerinde olacak."ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi