Araba alacaklara son şans: 400.000 TL'nin kredi faiz oranları açıklandı Araba alacaklara son şans: 400.000 TL'nin kredi faiz oranları açıklandı

Yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalar devam ediyor. Bu çerçevede CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ve Milletvekili Utku Çakırözer ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Eskişehir Şubesi’ni ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette, partililer Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu. Dernek üyeleri, nazik ziyaretlerinden ötürü Büyükşehir Adayı Ünlüce'ye Milletvekili Süllü ve Çakırözere memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti.

"Birlikte başaracaĝız"

Ziyaretle iligili Vekil Süllü, "Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Av. Ayşe Ünlüce ve yol arkadaşım Milletvekili Utku Çakırözer ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Eskişehir Şubesi’ni ziyaret ettik. Dün olduğu gibi bugün de bizden desteklerini esirgemeyen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyelerimizle görüş alışverişinde bulunduğumuz ziyaretimizde Dernek Başkanımız Sevgi Akmen ile tüm üyelere sıcak karşılamaları ve ilgileri için teşekkür ediyorum. Birlikte çalışacak, birlikte başaracaĝız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi