Erken emeklilik hakkı geldi: 50-51-52-53-54 ve 55 yaşında olanlara iyi haber Erken emeklilik hakkı geldi: 50-51-52-53-54 ve 55 yaşında olanlara iyi haber

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu vatandaşlarla bir araya gelerek, ihtiyaç ve beklentilerini dinlemeye devam ediyor. Bu çerçevede kentin 4 yanında çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Hatipoğlu, son olarak Seyitgazili muhtarlar ve kanaat önderleriyle bir yemek organizasyonunda buluştu. Seyitgazili vatandaşların yoğun ilgisine Hatipoğlu,  teşekkür etti.

“Eskişehir için doğru olanı yapacağız“ 

Vatandaşlara seslenen Hatipoğlu, “Eskişehir'in yıllardır bekleyen yatırımları var. Bu yatırımları yapabilirsen, trafik ve otopark problemini çözebilirsin. Bu işleri yaparsan, yatırımları yaparsan, mezbahayı da yapabilirsin. Eskişehir'in eksikleri yatırım ve projeyle alakalı. 25 yıldır Eskişehir'de bu projeler bir şekilde yerine getirilemedi ve bu yatırımların meblağları yükseldi, yükseldi, yükseldi. Artık hiç kimsenin, özellikle belediyenin tek başına altından kalkamayacak bir seviyeye geldi. Bu yatırımları büyükşehir adaylarının içinde sadece ben yaparım. Bütün vatandaşlarımız da bunu çok iyi görüyor. Cumhur İttifakı'yla benim başkanlığımda, Cumhur İttifakı'nın ilçe başkanlarıyla biz bu yatırımları yapabiliriz. Bu seçim bir karar seçimi ve Eskişehir'in var olma seçimidir, ya bugüne kadar olan sıkıntılarla devam edecek ya da ‘Artık bu sıkıntıları artık aşmak istiyorum. Bu yatırımlar yapılsın, Eskişehir'in önü açılsın’ diyecek. Eskişehir için doğru olan da bu. İnşallah bu doğrultuda 31 Mart'ta seçimi kazanacağız ve bugün nasıl sahadaysak hem ben hem ilçe başkanlarım hızlı bir dönüşüm için saha çıkacağız” dedi.


Düzenlenen yemek organizasyonuna AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Yüksek Öğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Fethi Fahri Kaya, TCDD Yolcu Taşımacılığı Daire Başkanı Erhan Tepe, Memur-Sen Eskişehir Şube Başkanı İbrahim Akar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: Bülten