Zenginlikle ilişkilendirilen bir diğer rüya ise geniş araziler veya tarlalar görmektir. Bu tarz rüyalar, genellikle kişinin maddi açıdan daha iyi bir duruma geleceğine ve daha fazla gelir elde edeceğine işaret eder. Tarlalarda dolaşmak veya ürünleri toplamak da bu anlamların bir yansıması olabilir.


BU RÜYALAR ZENGİNLİĞE İŞARET!

Rüyalar kişinin bilinçaltına göre ya da mesaj içerikli olabilmektedir. Kişiye gelecek bolluk ve bereket rüyaları arasında ekmek fırınına girmek ve sıralı şekilde dizilen ekmeklerden satın almak en iyi yorumu bulunan rüyalardan biridir. 

Pek çok kişi rüyasında ekmek fırını görmenin anlamını araştırarak sonucunda zenginliğe yorumlandığını okumaktadır. Zenginlik rüyaları arasında un ve ekmek görmek ilk sırada yer almaktadır. 

Özellikle malın çok olduğu yerlere girme ve bu mallardan bir şekilde faydalanma genel olarak zenginliğe işaret eden rüyalar olarak bilinmektedir.

Zenginliğe işaret eden bir diğer rüya ise geniş arazilerin ve tarlaların görülmesidir. Kişi rüyasında eğer geniş bir toprak araziye giriyor ve bu arazi içerisinde yürüyorsa gerçek hayatta bir yerlerden para ya da mal geleceğine yorulmaktadır. 

Aynı zamanda tarlada gezmek ve bu tarlada yetişen ürünlerden toplamak, yemek de zenginliği ifade eden rüyalardan biridir. Her rüya olayların sıralamasına ve akış hızına göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Tarla içerisinde gezmek ve bu hasatlardan yararlanmak kişiye bir yerden gelecek mala ve mülke yorumlanmaktadır.

Rüya anlamlarının her biri farklı mesaj içermektedir. Son zamanlarda zenginlik ifade eden rüya konu başlıkları da pek çok kişi tarafından merak edilip araştırılmaktadır.

Hayatında mal ve mülk isteyen kişilerin en sık gördükleri rüyalardan biri ise nikah ya da evlilik rüyalarıdır. Evlilik rüyası her daim hayırlı sonuçlanan rüyalardan biridir. 

Hayırlı bir işe girme ya da helal yollardan kazanılacak para şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyasında kendisinin ya da bir başka birinin evlendiğini görenler için rüya anlamı ise gerçek hayatlarında ellerin bollaşacağı ve çok para kazanacaklarıdır.


RÜYADA İNCİR YEMEK

Zenginlik rüyasının neler olduğunu merak edenler için en etkili rüyalardan biri incir ağacı görmek ve bu ağaçlar incir toplayarak yemektir. İncir yediğini gören kişilerin ellerine geçecek bir miktar para daha sonra katlanarak kişinin zenginliğini sağlayacaktır. 

Zenginlik rüyası arasında yer alan incir yeme, herhangi bir kişinin rüya sahibine incir ikram etmesi ya da kişinin kendisinin toplaması ile anlamlandırılmaktadır. 
İncir içerisinde bulunan taneler kadar bereket şeklinde de yorum yapılmaktadır. İncir yiyen kişilere helal yollardan ve hayırlı bir şekilde mal mülk kalacağına yorulmaktadır.


ZEYTİN AĞAÇLARI

Rüyanın her birinin farklı yorumları bulunmaktadır. Bu anlamda zeytin ağaçları gören bir kimse mal ve mülk alanında şanslı olacak ve yeni para kaynakları edinecektir. 
Rüyaların en hayırlı olanları arasında da yer alan zeytin ağacı görme ve zeytin toplama rüyaları kişinin zenginleşeceğine delalet etmektedir. 

Aynı zamanda nakit paranın artacağını ve kişinin günden güne daha fazla para kazanacağını da göstermektedir. Rüya anlamında zeytin tarlalarında gezme de zenginliği göstermektedir.

Rüyada zeytin ağacı görmek, zeytin ağacına çıkmak, zeytin toplamak ya da yemek zenginliğe yorulmaktadır. Kişinin iş hayatında ulaşacağı başarılara ve kazanacağı paralara da işaret etmektedir. 

Özellikle yaşanacak sıkıntıların gideceğine, hayırlı bir şekilde para kazanmanın yollarının çıkacağına işaret eden rüyalar arasındadır. Zenginleşme rüyalarında siyah zeytin yeme ve yeşil zeytin yeme de yorumlar arasında yer almaktadır.

Kaynak: Posta Gazetesi