Yeni evlenecek çiftlere faizsiz kredi desteği! Başvuru tarihleri belli oldu Yeni evlenecek çiftlere faizsiz kredi desteği! Başvuru tarihleri belli oldu

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti, ziyaretleri çerçevesinde AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer ve Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Emek Mahallesi'ni ziyaret etti. Emek Mahallesi'nde vatandaş ardından esnafla bir araya gelen Alp ve Sezer mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılandı. Emek Mahallesi'nde vatandaş ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Alp ve Sezer, Emek Mahallesi Taksi Durağı'na ziyarette bulunarak esnafın da sorun ve taleplerini yerinde dinleme fırsatı buldu.

''Gerçek Belediyecilik AK Partidir''

Ziyaretlerin ardından AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, ''Odunpazarı Belediye Başkan Adayımız Özkan Alp ile birlikte Emek Mahallemizde faaliyet gösteren esnaflarımızı ziyaret ettik, hal ve hatırlarını sorduk, hayırlı işler diledik. Her gönüle dokunabilmek için çıktığımız bu yolda hazırız ver kararlıyız. Odunpazarı Belediye Başkan Adayımız ile birlikte Emek Taksi durağını ziyaret ettik. Taksici esnaflarımızın sıkıntılarını dinledik. Misafirperverlilkeri için teşekkür eder bol ve bereketli kazançlar dilerim. "Gerçek Belediyecilik" AK Partidir.'' şeklinde konuştu.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi