38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise ve 36 yaşındaki ünlü oyuncu Kerem Bursin bir araya geldi. İkili nerede, neden bir araya geldi? İşte detaylar...

"Güneşi Beklerken" dizisiyle kariyerinde önemli bir adım atan Kerem Bursin daha önceleri Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel ile yaşadığı ilişkilerle kendinden çokca söz ettirmişti. Aylar önce başka bir ünlüyle bir ilişkisi olduğu yönünde çıkan iddialarla gündeme gelen Bursin, o ünlü ile aynı ortamda bulundu.

Sahne performansları ve tarzıyla bir ikon haline gelen Hadise, Mehmet Dinçerler'le biten evliliği ile gündemde zirveyken, Kerem Bursinle sevgili oldukları iddiaları konuşuluyordu. İkili dün bir mekanda bir araya geldi. 

HADİSE VE KEREM BURSİN BULUŞMASI

Dün Kerem Bursin'in doğum günü partisine Hadise'de katılım gösterdi. "Güneşi Beklerken" dizisinde Kerem Bursin'in partneri olan Hande Doğandemir'de Kerem Bursin'in doğum günü partisinde yer aldı. Doğum günü partisinden en dikkat çeken kare Hadise ve Kerem Bursin'den gelen fotoğraf karesi oldu. İkili bu fotoğraflara aralarındaki dostluğu kanıtladı. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi