Odunpazarı’nda hesaplar karıştı! Garip Yıldırım DSP Adayı oluyor Odunpazarı’nda hesaplar karıştı! Garip Yıldırım DSP Adayı oluyor

AK Parti İnönü Belediye Başkan adayı Serhat Hamamcı, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hamamcı, son olarak  ilçede faaliyet gösteren İnönü Dadaşlar Derneği üyelerini ziyaret etti.

Dernek üyeleri ile bir araya gelen Hamamcı, gelecek döneme dair projelerini ve çalışmalarını detaylı bir şekilde paylaştı.

Hamamcı, İnönü Dadaşlar Derneği üyelerine hitaben yaptığı açıklamada; "Gelecek dönemde İnönü ilçemizin daha fazla kalkınması ve gelişmesi adına önemli projeleri hayata geçireceğiz. Bu projelerimizi siz değerli hemşehrilerimizle paylaşmak, görüşlerinizi almak ve ortak akıl ile hareket etmek istiyoruz. Sizlerin destekleriyle daha güçlü bir İnönü için çalışmalarımıza devam ediyoruz ve edeceğiz." açıklamasında bulundu.

Hamamcı, ziyaretin sonunda İnönü Dadaşlar Derneği üyelerine hitaben; "Destekleriyle her daim yanımızda olan İnönü Dadaşlar Derneği üyesi hemşehrilerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi