2005 yılında albümleri Bir'i çıkaran Grup Hepsi şarkılarıyla büyük bir dinleyici kitlesine ulaşmış ve dostluklarıyla da herkese örnek olmuştu.

Gülçin Ergül, Yasemin Yürük, Cemre Kemer, Eren Bakıcı'nın yer aldığı Grup Hepsi 2000'lerin başarılı müzik grupları arasında yer alıyordu. 2008 yılında Gülçin Ergül tek olarak müzik kariyerine devam etmek istemiş ve gruptan ayrılarak kendi şarkılarını yapmaya başlamıştı. 

Gülçin Ergül'ün gruptan ayrılmasından sonra Yasemin Yürük, Cemre Kemer ve Eren Bakıcı beraber müzik kariyerine devam etmişti. Gülçin Ergül'ün ayrılığı eski grup arkdaşları ile arasının açılmasına da sebep olmuş ve sık sık yaşadıkları tartışmalar ile gündeme gelmişlerdi. 

YASEMİN YÜRÜK SON NOKTAYI KOYDU

Yakın tarihte araları tekrar düzelmeye başlayan grup üyelerinin Hepsi grubuyla ile ilgili bir belgesel çekeceği gündeme gelmişti. Gülçin Ergül'ün belgesel fikrine sıcak bakmadığı öğrenilmiş ve Ergül bu konuda "Kendi belgeselimizi yapmak ve satmak bana biraz megalomanca" yorumunda bulunmuştu. 

Belgesel çekiminde de ortak noktaya varamayan grup arkadaşlarının tekrar arası açılmış ve tartışmalar günyüzüne çıkmıştı. Yasemin Yürük Gülçin Ergül'le ilgili dostluğuna son noktayı koydu. 

"BUNDAN SONRA KENDİSİYLE KONUŞMAYACAĞIM"

Dün bir etkinlikte görülen Yasemin Yürük, Gülçin Ergül'le bağlarını tamamen kopardığını açıkladı. Yasemin Yürük "Polemik yaratmamak için düzgün kelimeler seçeceğim. Konuşmayı düşünmüyorum bundan sonra kendisiyle. Ego insanın düşmanıdır bence. İnsanlar işlerini yapmak istiyorsa kendi yollarıyla ilerlemeyi seçmelidir. Kendisine başarılar diliyorum, beni hiç ilgilendirmiyor." dedi ve son noktayı koydu. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi