Gram altın biriktirenlere iyi haber: Tarihte ilk kez yaşandı Gram altın biriktirenlere iyi haber: Tarihte ilk kez yaşandı

Şendoğan Böcek, Çamlıca Mahalle muhtarlığına aday olduğunu duyurarak, Çamlıca Mahalle sakinlerinin oylarına talip olduğunu belirtti.

"Ücretsiz ve iyi hizmet herkesin hakkı" sloganıyla yola çıkan Böcek, "Komşun açken sofrasını paylaşan koltuk sevdalısı olmayacağız fakirin sofrasinda bizimde bir emeğimiz ekmeğimiz olsun diyerek çıktık bu yola mahallemizdeki fakiri fukarayı hep birlikte takip edeceğiz , ben demiyorum biz diyorum." dedi.

"Kadın girişimcilerin önünün açılması adına 31 Mart'ta desteklerinizi bekliyorum"

Aynı zamanda Böcek, "Mahallemizde ekibimizle birlikte her yaşa hitap eden projeler kurslar etkinlikler eğitimler düzenleyerek mahallemizin enerjisini yükselteceğiz yardımlaşma faaliyetlerini ön planda tutarak sosyal ve kültürel etkinliklerle mahallemizi canlandıracağız. istediklerinizi en kısa sürede gerçekleştireceğiz gençlerin ve kadın girişimcilerin önünün açılması adına 31 Mart'ta desteklerinizi bekliyorum" şeklinde konuştu.

Böcek, "Demokratik bize yakışacak şekilde seçimlerimizi yapmak ve çıkan sonuca göre birbirimizi tebrik ederek Mahallemizi güzelleştirmek için birlikte el ele omuz omuza Dayanışma içinde yönetim sergilemektir. Siz mahalle halkımıza güveniyorum ve inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Rıdvan Öztürk