Sempozyum sanatçıları Kılıçoğlu’nu ziyaret etti Sempozyum sanatçıları Kılıçoğlu’nu ziyaret etti

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile birlikte konser programları da sürüyor. Bu kapsamda sahne alan Gece Tarifesi grubu, Eskişehirli müzikseverlere keyifli akşamlar yaşattı.

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu, her zaman olduğu gibi bu yıl da Eskişehirlilere müzik ziyafeti sunuyor.

Etkinlik kapsamında düzenlenen konserlerde çok sayıda vatandaş, müzik dolu anlar yaşıyor. Son olarak Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleşen Gece Tarifesi konseri, Eskişehirlilerden beğeni topladı.

Konserlere katılan kent sakinleri, Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile Eskişehir’in sosyal hayatına da büyük katkılar sağlandığını belirterek memnuniyetini ifade ediyor.

Kapanış töreni 17 Eylül’de

Bu yıl 16’ncısı düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nun kapanış töreni ise 17 Eylül Pazar günü saat 18.30’da gerçekleşecek. Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda düzenlenecek kapanış töreninin ardından ise Ali Altay konseri Eskişehirliler ile buluşacak.

Kaynak: Bülten