Bakan Işıkhan açıkladı: Emekli bayram ikramiyesi ödeme tarihleri belli oldu Bakan Işıkhan açıkladı: Emekli bayram ikramiyesi ödeme tarihleri belli oldu

Mahallesinde uzun süredir hizmet veren Savaş, süreç içinde yaptığı çalışmaları kimseyi kırmadan yapmaya özen gösterdiğini söyledi. Pandemi, deprem, yangın ve ekonomik kriz anlarında sadece mahallesindeki değil tüm Türkiye’deki ihtiyaç sahiplerini ulaştıklarını aktaran Savaş, mahalle sakinleriyle kocaman bir aile olduklarını dile getirdi.

10 yıldır görevini ilk günkü heyecanla, severek ve dört elle sarılarak devam ettiğini aktaran Savaş, "Ne yazık ki bu 10 yıl süresince pandemi, deprem, yangın, ekonomik kriz gibi ülkemizi etkileyen doğal afetleri ve süreçleri beraber yaşadık, yaşıyoruz. Bu süreçlerde kocaman bir aile olduk; beni aracı kıldınız. Gerek mahallemizde ihtiyaç sahibi ailelere gerekse uzaklardaki  destek bekleyen insanlara yetişmeye çalıştık.  Prensip gereği mahallemiz içindeki yaptığımız çalışmaları reklamsız ve kimseyi üzmeden, kırmadan yapmaya özen gösterdim. Görev ve yetkilerim dahilinde kamu kurum ve kuruluşlarından, belediyelerimizden istek ve talepleriniz için mahallemiz adına köprü görevini yerine getirmeye çalıştım. 2 dönemdir sizlerin kıymetli oyları ile mahallemize hizmet veriyorum. Güveninizi ve desteğinizi her daim hissederek görevde olmak benim için bir gururdur. Yerel Seçimlere az bir süre kala şahsıma gösterdiğiniz destek, güven, sevgi ve samimiyet için siz komşularımıza minnettarım. 2024 yılında gönül verdiğim muhtarlık görevine siz Hacı Alibey sakinlerinden aldığım güç ve güvenle tekrar talibim. Takdir ederseniz birikimlerimi tecrübelerimi sizlerle paylaşmaya devam etmek istiyorum" dedi.
 

“GÜVENİNİZİ HİSSETMEK BENİM İÇİN BİR GURURDUR”

Tecrübelerini paylaşmaya devam etmek istediğini aktaran Savaş, ”Güveninizi ve desteğinizi her daim hissederek görevde olmak benim için bir gururdur. ”dedi.

Savaş’ın muhtar olması durumda muhtar ekibi şu şekilde,

Fikret Tunalı
Bilgalip Beşkardeşler
Musatafa Pilancı 
Yılmaz Çakmak 
Ayşe Baharoğlu 
Abdullah Bozacı

Kaynak: Rıdvan Öztürk