Geleceğin bilim adamları Havacılık ve Uzay Teknolojileri Panelinde bir araya geldi Geleceğin bilim adamları Havacılık ve Uzay Teknolojileri Panelinde bir araya geldi

Sedat Aslım hedeflerini şu şekilde sıraladı; "Henüz doğal gaz gelmeyen sokaklarımıza bu hizmeti en kısa sürede getirmek. Büyük bir sosyal hizmet binası yaparak toplantı-düğün-cenaze gibi halkın hizmetine sunmak. Mahallemize banka ve su atm'si gelmesini sağlamak. Sit alanlarında yaşanan sorunları çözmek. Yollarımız, sokaklarımız ve arazi yollarımızı daha düzenli ve kullanılabilir hale getirmek. Mahallemizde daha önce kurduğumuz ama şu anda çalışmayan güvenlik kamera sistemiini etkinleştirip daha kapsamlı bir şekilde genişletmek. Sellektör binası yapıp hizmete sokmak. Keskin mahallesini daha güzel ve yaşanılabilir kılmak" 

Kendini tanıtan Aslım, "1964 yılında keskin'de doğdum evli ve 3 çocuk babasıyım ilköğrenimimi keskin'de orta öğrenimimi eskişehir'de yüksek öğrenimimi fransa'da yaptım. 30 yıl kaldığım fransa'da yöneticilik, sendikacılık türk-fransız eğitim ve kültür derneği kuruculuğu ve başkanlığını yaptım" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Hakan Türktan