Tekvando sporunda gelecek vaat eden ve son olarak Avrupa Çoklu Tekvando Oyunlarında ülkemize ve Eskişehir’e şampiyonluk madalyasını getiren İrem İşler, Antrenörü Hatice Kübra Yangın ile birlikte Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

Genç sporu İrem’e ve sporculuk hayatında ülkemize birçok şampiyonluk madalyası getiren Eskişehir tekvandosunun unutulmaz isimleri arasına giren Antrenör Hatice Kübra Yangın’ı tebrik eden Vali Aksoy, Avrupa şampiyonası içinde başarılar diledi.

BAŞARILAR DİLEDİ

Şampiyon sporcunun ziyareti ile ilgili valiliğin sosyal medya hebasından yapılan açıklama şöyle; "Avrupa Çoklu Taekwondo Oyunları Yıldız Bayanlar 37 kiloda Şampiyon olarak Ülkemizi Eylül ayında yapılacak olan Avrupa Teakwondo Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanan, ilimiz İki Eylül Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi İrem İşel ve antrenörü Hatice Kübra Yangın Valimiz Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.

Bu şampiyonlukla Eskişehir'i ve Ülkemizi gururlandırdığını belirten Sayın Valimiz, kendisini ve antrenörünü tebrik ederek bundan sonraki müsabakalarda başarılar diledi."

Kaynak: Hakan Türktan