Toplantıya katılan ebe ve hemşireler, yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerini paylaşma fırsatı buldular. Pandemi sürecinde yaşadıkları yoğunluk, izin ve maaş konuları başta olmak üzere çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Sağlık Sen Eskişehir Şubesi, sağlık çalışanlarının haklarını korumak ve iyileştirmek için çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Ayrıca, benzer toplantıların düzenli olarak yapılacağını ve sağlık çalışanlarının sorunlarının takipçisi olacaklarını vurguladı.

Sağlık Sen Eskişehir Şubesi, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevli ebe ve hemşirelerle bir araya geldi. Toplantıda, pandemi sürecinde yaşadıkları zorluklar, sağlık çalışanlarının talepleri ve beklentileri ele alındı.

Ziyaretin ardından yapılan açıklamada, "Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevli Ebe ve hemşirelerimizle bir araya geldik; Gündeme dair bilgi alışverişinde bulunduk. Sahada yaptığımız çalışmaları anlattık, sağlık çalışanlarımızın sorunlarını ve isteklerini dinledik" denildi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi