Araba sahiplerine son gün uyarısı! Kaçıran faizi ile ödeyecek Araba sahiplerine son gün uyarısı! Kaçıran faizi ile ödeyecek

Saadet Partisi'nin Eskişehir'de Tepebaşı ve Sivrihisar Belediye Başkan adayları belli oldu. Saadet Partisi, Tepebaşı  Başkan Adaylığı için Elif Örs'ün, Sivrihisar Belediye Başkan Adaylığı için ise İdris Kaçar'ın isimlerini açıkladı.

İDRİS KAÇAR KİMDİR?

1966 Kurduşağı/Yunak doğumlu. Ticaretle uğraşıyor. 1987 yılından beri Milli görüş teşkilatlarında görev aldı. 2019 yerel seçimlerde Sivrihisar Belediye Başkan adayı oldu. 3 Çocuk babası ve ilkokul mezunudur.

ELİF ÖRS KİMDİR?

1984 Eskişehir doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir 'de tamamladı. Eskişehir Anadolu İmam-Hatip Lisesi'nde başladığı lise hayatı, Bolu İmam-Hatip Lisesi'nde son buldu. Lisans eğitimi Kocaeli üniversitesi Gazetecilik bölümü, Yüksek lisansını Gazetecilik ana bilim dalı, Kocaeli üniversitesinde tamamladı. 
2002 yılından beri resmi olarak Saadet Partisi  teşkilatlarında Kadın Kolları Gençlik Başkanı olarak göreve başladı. Son olarak SP Genel merkez Tanıtma birim başkan yardımcılığı görevini yapmakta olan Elif Örs, şu an Milli gazete köşe yazarlığı ve Maaile dergi editörlüğü yapıyor. TV5 kanalında bir dönem Maaile programını sundu. 2018 Genel seçimlerinde Kocaeli milletvekili aday adayı oldu.
 

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi