Elinde gram altın olan bayram edecek: Ne zaman 6 bin lira olacağı açıklandı Elinde gram altın olan bayram edecek: Ne zaman 6 bin lira olacağı açıklandı

Saadet Partisi Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Elif Örs, partisinin haftalık Pazar toplantısında konuştu. Seçim çalışmalarına güçlü bir şekilde başladıklarını söyleyen Örs, “Efsane millî görüş belediyecilik hizmetlerini halkımızla buluşturmak için takatimizin son gücüne kadar çalışacağız. Biz de Eskişehir teşkilatı olarak bugün bir kez daha “Haydi Bismillah!” diyoruz. Besmelemizi çekiyor, kollarımızı sıvıyoruz” diye konuştu. 

“SEBEPLE 31 MART TARİHİ BİR SEÇİMDİR”

Tüm alanlarda bir zihniyet değişimine ihtiyacı olduğunu ifade eden Örs, “Muhterem vatandaşlarımız, ülkemiz çok kritik bir dönemden geçmektedir. Gerek bölgemizde yaşanan ateş çemberi gerek ekonomik ve sosyal alanda yaşadıklarımız hiç iç açıcı değildir! Bugüne kadar ülkemizde uygulanan yanlış politikalarla milletimiz için gidilebilecek bir yol artık kalmamıştır. Adaletten eğitime, ekonomiden dış politikaya kadar tüm alanlarda bir zihniyet değişimi ihtiyacın ötesinde artık şarttır. Ülkemizde her kesimin ve herkesin istediği zihniyet değişimi için 31 Mart Seçimleri bir fırsattır. Şehirlerde gerçekleşecek değişim ülkemizin genel değişimini tetikleyecektir. Bu sebeple 31 Mart tarihi bir seçimdir” şeklinde konuştu. 

“MİLLETİMİZİN İHTİYAÇLARINI CEVAPLAMAYA GAYRET EDECEĞİZ”

Örs konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Yaşanabilir şehirler için liyakatli ve tertemiz kadrolarımızla, şehirlerimizin ihtiyacı olan politikalarımız ve projelerimizle 1 Nisan sabahı belediyelerde iş başı yapacağız. Her şart altında adaleti ayakta tutan kadrolarımızla temiz hizmeti sizlerle buluşturacağız. Tüm vatandaşlarımızın rahatlıkla ulaşabilecekleri belediye başkanlarımızla; vatandaşlarımızın sorunlarına, dertlerine yerinde çözüm üreterek en kısa zamanda milletimizin ihtiyaçlarını cevaplamaya gayret edeceğiz.” 

Kaynak: Meltem Karakaş