Güldür Güldür Show'un sevilen isimlerinden Rüştü Onur Atilla eşi Sinem Ayyıldız ile boşanmasıyla gündeme gelmişti. Boşandıktan 19 gün sonra ünlü şarkıcı Nez'le ilişkiye başlayan Rüştü Onur Atilla Nez ile 2 senedir takipleştiklerini fakat hiç konuşmadıklarını dile getirmişti.  

Rüştü Onur Atilla (1)

Şarkıcı Nez "Boşandıklarını yeni öğrendim" açıklması yapmıştı. İkili aldatma iddialarını yalanlamış ve ilişkilerinde mutlu olduklarını dile getirmişti. 

"BOŞANMAYI BEN İSTEMEDİM" 

Rüştü Onur Atilla'nın eski eşi Sinem Ayyıldız ilk kez konuştu. Nokta Gazetesi'nden Başak Çokan'ın haberine göre; Sinem Ayyıldız yaşanan olaylar hakkında "Boşanmayı ben istemedim. Çocuklarımız ve geçmişimiz uğruna son ana kadar çabaladım" dedi. 

Sdf Güldür Güldür

"KARŞIMDA KIRICI BİR ADAM VARDI"

Sinem Ayyıldız "Herkes tarafından kabul görmüş malum sebeplerden dolayı karşımda üslubuyla son derece kırıcı ve kararında net bir adam vardı" dedi. 

"HER ŞEY YETERİNCE ÇİRKİN" 

"Her şey 5 ay içinde oldu tek taraflı elden bir şey gelmiyor. Her şey yeterince çirkin. Ben bu mecraların kadını değilim. Süreç kendi adaletiyle ilerlerken beni durumlardan ayrı tutmalarını rica ediyorum. Her şey yeterince çirkin. Sağlıklı bir şekilde önce çocuklarım sonra da kendi hayatım için toparlanmaya ihtiyacım var" diyerek sözlerini bitirdi.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi