Erken emeklilik hakkı geldi: 50-51-52-53-54 ve 55 yaşında olanlara iyi haber Erken emeklilik hakkı geldi: 50-51-52-53-54 ve 55 yaşında olanlara iyi haber

Ramazan Taylan, Yediler Mahalle muhtarlığına aday olduğunu duyurdu.

Ramazan Taylan kimdir?

1967 Bilecik doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. 1980 yılından beri Yediler Mahallesi'nde ikamet etmekteyim.                       
 Eskişehir Anadolu üniversitesi Sosyal bilimler fakültesi ev ekonomisi bölümü mezunuyum.                                            

 Bozüyük İlçe Nüfus Müdürlüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, çeşitli dönemlerde Müdür Vekili ve Memur sendikası İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum.                                              
 2019 yılında emekli oldum. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde siz değerli komşularımızın oyları ile Muhtar seçildim. Mahallemizi kamu kurum ve kuruluşlarında en güzel şekilde temsil ederek sizlere layık olduğuma inanıyorum. Siz çok değerli komşularımızın sorunlarını ilgili mercilere ileterek en kısa sürede çözüme kavuşturduk. Bizler koltuk için değil, Mahallemize kalıcı eserler bırakmak ve özellikle Şehit ailelerimiz başta olmak üzere, yetim ve gariban ve kimsesizlerin, gerektiğinde işsiz kardeşlerimizin sorunları ve sıkıntıları için tekrar yanınızda olmak için varız.                     
 Önümüzdeki dönemde seçildiğimiz takdirde, yıkılan eski adıyla Ticaret Lisesi Okulu'nun yerine 24 derslikli Özel Eğitim uygulama okulunu programa aldırdık, yapımı için gerekli girişimleri yapacağız. Devlet bankalarının birinden ortak ATM  konulması için gerekli girişimlerimizi yaptık takipçisi olacağız.                             
 Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek, hizmet için 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde, bilgi ve tecrübemizle, hayırlısı ile tekrar Muhtar Adayı olarak oylarınızı ve manevi desteklerinizi bekliyoruz. Sevgi saygılarımla, sağlık ve mutluluk dolu güzel günler dilerim. 

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi