Sağlık Sen'den nöbet tutan sağlık çalışanlarına ziyaret Sağlık Sen'den nöbet tutan sağlık çalışanlarına ziyaret

Mahalle sakinleri ve esnaflarla bir araya gelen Alp, seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi, vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi.

Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Yıldıztepe Mahallesinde bulunan Çelebi Kıraathanesi'ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Ziyarette Alp'e, AK Parti yöneticileri ve partililer eşlik etti. Mahalle sakinleriyle samimi bir ortamda sohbet eden Alp, belediye başkan adayı olarak projelerini ve hedeflerini anlattı.

Ziyaret sırasında mahalle sakinleri ve esnaflarla tek tek ilgilenen Alp, onların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı. Vatandaşlar, Alp'e mahallelerinde yaşanan sorunlar ve beklentileri hakkında bilgi verdi.

"Odunpazarı’nı Gerçek Belediyecilik ile tanıştırmak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız"

Özkan Alp ziyaretle ilgili şu açıklamayı yaptı; "Yıldıztepe Mahallemizde 24. Dönem Milletvekilimiz Ülker Can ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızla birlikte Çelebi Kıraathanesi’ni ziyaret ettik, kıymetli hemşehrilerimizle sohbet ettik. Mahalle sakinlerimizin sorunlarını ve taleplerini dinledik. Mahallemizin sorunlarını çözmek için Hazırız Kararlıyız Yıldıztepe Mahallesi sakinlerimize ve Çelebi Kıraathanesi’ne içten misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum. Odunpazarı’nı Gerçek Belediyecilik ile tanıştırmak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi