Bakanlıktan Eskişehir dahil 48 ilde arsa müjdesi! %20 indirimle o tarihlerde satışta Bakanlıktan Eskişehir dahil 48 ilde arsa müjdesi! %20 indirimle o tarihlerde satışta

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ve temaslarını sürdüren AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Sarper Caddesi ve Ulus Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. 

Ziyaret esnasında esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Alp, Odunpazarı için gerçekleştireceği projelerden ve çözüm önerilerinden bahsetti. Odunpazarı'nın daha fazla gelişmesi için elinden geleni yapacağının sözünü verdi. ''Odunpazarı’nı ayağa kaldırmak için hazırız'' dedi.

''Odunpazarı’na gönüller yapmaya geldim''

Alp ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı; ''Bugün Sarper Caddesi ve Ulus Caddesi’nde faaliyet gösteren esnaflarımızı ziyaret ettik, hemşehrilerimizle bir araya geldik. Kıymetli hemşehrilerimizle sohbet edip mahallelerimizin sorunlarını nasıl çözeceğimizi konuştuk.

Odunpazarı’nın güzelleşmesi ve gelişmesi için el birliği ile çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte Odunpazarı’nı ayağa kaldırmak için hazırız kararlıyız.

Değerli hemşehrilerimize ve esnaflarımıza sıcak karşılamaları ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum. Odunpazarı’na gönüller yapmaya geldim''

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi