Eskişehir'de okul çevrelerine sıkı denetim Eskişehir'de okul çevrelerine sıkı denetim

Berber ve kuaför esnafıyla yapılan toplantıda Alp, esnafın karşılaştığı hijyen ve iş güvenliği gibi konularda hassasiyet göstererek, belediyenin bu konularda yapabileceklerini anlattı. Emlak komisyoncularıyla gerçekleştirilen toplantıda ise, emlak sektörünün Odunpazarı ilçesindeki gelişimini destekleyecek projeleri ele aldı.

Alp, esnaf ziyaretlerinde belediyenin esnaf odalarıyla işbirliği içinde çalışarak, esnafın sorunlarını daha etkin bir şekilde çözebileceğini belirtti.

"Şehrimizin esnaflarına ve ticari hayatının gelişimine çok önem veriyorum"

Özkan Alp ziyaretleri ile ilgili şunları söyledi; "Eskişehir Berber ve Kuaförler Odası ile Eskişehir Emlak Komisyoncuları Odası’nı Sayın Milletvekillerimiz Fatih Dönmez, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte ziyaret ettik. Şehrimizin esnaflarına ve ticari hayatının gelişimine çok önem veriyorum. Ekonomik anlamda Odunpazarı’nı hep birlikte ahenk ile çalışarak ayağa kaldıracağız. Esnafımızla, sanayicimizle, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla el ele gönül gönüle çalışarak başaracağız. 1 Nisan’dan itibaren Gerçek Belediyecilik başlıyor. Oda Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için gönülden teşekkür ediyorum."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi