TEI, tasarım organizasyonu onayı alan ilk havacılık motoru şirketi oldu TEI, tasarım organizasyonu onayı alan ilk havacılık motoru şirketi oldu

Alp'in ziyareti, seçim öncesi esnafın ve bölge halkının beklenti ve taleplerini doğrudan öğrenme ve yerel yönetim hedeflerini paylaşma amacını taşıyor.

Ziyaret sırasında esnafla sıcak ve samimi bir ortamda görüşen Alp, esnafın sorunlarını dinleyerek notlar aldı. Esnafların, özellikle altyapı, çevre düzenlemesi, kentsel dönüşüm gibi konulardaki beklenti ve önerileri üzerine konuşmalar gerçekleştirdi. Alp, esnaflara yönelik yapmayı planladığı projeler hakkında bilgi verirken, onların da fikirlerini alarak ortak akıl ve işbirliği vurgusu yaptı.

Yunus Emre Caddesi'ndeki esnaf ziyaretinde Alp'e, bölgedeki ticari hayatın yanı sıra çevre düzenlemesi, trafik sorunları, altyapı eksiklikleri gibi konularda sıkıntıların olduğunu belirtti.

"Odunpazarı’nı Gerçek Belediyecilik ile tanıştıracak, hep birlikte Odunpazarı’nı ayağa kaldırmak için çok çalışacağız"

Özkan Alp ziyaretle ilgili şunları söyledi; "Yunus Emre Caddesi’nde esnaflarımızı Meclis Üyesi Adaylarımızla birlikte ziyaret ettik. Hemşehrilerimizle muhabbet ettik. Esnaflarımıza ve hemşehrilerimize destekleri için teşekkür ediyorum. Siz değerli hemşehrilerimin desteği ile 31 Mart akşamı Odunpazarı’nı Gerçek Belediyecilik ile tanıştıracak, hep birlikte Odunpazarı’nı ayağa kaldırmak için çok çalışacağız."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi