Son günlere girildi: Kredi kartı sahibi herkesten bu para kesilecek Son günlere girildi: Kredi kartı sahibi herkesten bu para kesilecek

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, iftar sonrasında Kentpark Konakları sakinlerini ziyaret etti. Ziyaretinde Alp’e AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayız Hamid Yüzügüllü eşlik etti.

Seçim çalışmalarından ve projelerden bahseden Alp, vatandaşların şikâyetlerini ve isteklerini dinledi. Özkan Alp, sorunları 1 Nisan’dan itibaren çözeceklerine dair söz verdi.

“HOŞ SOHBETLERİ İÇİN GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM” 

Sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili paylaşım yapan Özkan Alp,” Kentpark Konakları’nda Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzügüllü ile hemşehrilerimizin misafiri olduk. Şehrimizin geleceği ile ilgili projelerimizi anlattık. 1 Nisan’dan itibaren sorun çözeceğimizi, mahallelerimize eşit hizmet götüreceğimizi ve gerçek belediyecilik ile bu şehri birlikte yöneteceğimizin sözünü verdik. Kentpark Konakları sakinlerine misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için gönülden teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi