Anadolu Üniversitesi'nde "Kutadgu Bilig Okumaları İl Paneli" düzenlendi Anadolu Üniversitesi'nde "Kutadgu Bilig Okumaları İl Paneli" düzenlendi

Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Eskişehir sanayisinin üretim gücünün merkezinde yer alan firmalarından Güler Boru, Tepe Asansör ve Yiğitler Ahşap’ı ziyaret etti.

"Bize sofralarında yer açmaları dolayısıyla teşekkür ediyorum"

Çalışanlarla bir araya gelen Alp, "Sanayi-Belediye iş birliğini geliştirmek için yaptığımız bu buluşmalar, şehrimizin ekonomik dinamiklerine dair bizlere derinlemesine görüş alışverişinde bulunma fırsatı veriyor. Firmalarımızın yönetici ve çalışanlarıyla, Odunpazarı için hayalini kurduğumuz projeleri, hedeflerimizi ve vizyonumuzu paylaştık. 31 Mart seçimlerine az bir zaman kaldı ve biz esnafımızla, sanayicimizle, işçimizle biriz. Sanayicimiz kazanırsa, şehrimiz kazanır. Bu fırsatı değerlendirelim ve birlikte hareket edelim. Bu seçimi birlikte kazanalım ve şehrimizi layık olduğu yerlere taşıyalım. Firmalarımıza ve çalışanlarımıza, sıcak sohbetleri, misafirperverlikleri ve bize sofralarında yer açmaları dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi