Trafikte bir ayın bilançosu açıklandı: 2 bin sürücüye 5 milyon TL ceza Trafikte bir ayın bilançosu açıklandı: 2 bin sürücüye 5 milyon TL ceza

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla geçtiğimiz günlerde Eskişehir'de düzenlenen AK Parti İlçe Aday Tanıtım Toplantısında adaylığı açıklanan, AK Parti Odunpazarı Belediye Başkanı Özkan Alp, adaylık açıklaması saha çalışmalarına başladı.

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkanı Özkan Alp, Gündoğdu Mahallesi'nde mahalle taraması yaparak vatandaşları ziyaret eden çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldik. 

"Özverili çalışmaları için tüm ekibimize teşekkür ediyorum"

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkanı Özkan Alp yaptığı açıklamada şu cümelelere yer verdi; "Gündoğdu Mahallesi'nde mahalle taraması yaparak vatandaşları ziyaret eden çalışma arkadaşlarıyla bir araya geldik. 

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanımız Ümit Sezer, MHP Odunpazarı İlçe Başkanımız Okan Ekşi ve teşkilatlarımızla birlikte mahalle taraması yaparak vatandaşlarımızı ziyaret eden çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. Özverili çalışmaları için tüm ekibimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte çalışacağız, hep birlikte kazanacağız."

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi