Hat sanatı ve el yapımı eserlerle tanınan Niyazi Doyuk'tan Vali Aksoy'a ziyaret Hat sanatı ve el yapımı eserlerle tanınan Niyazi Doyuk'tan Vali Aksoy'a ziyaret

Namazın ardından cami çıkışında mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti ve vatandaşlarla birlikte vakit geçirdi.

Alp, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek notlar aldı ve çözüm önerileri üzerine fikir alışverişinde bulundu. Mahalle sakinleriyle samimi bir ortamda sohbet eden Alp, onların talep ve beklentilerini dikkate alarak yapılacak çalışmalara yön vereceğini belirtti. Ayrıca, mahalle halkının görüşlerini önemsediğini ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğini vurguladı.

"1 Nisan’dan itibaren Odunpazarı’nı Gerçek Belediyecilik ile tanıştıracağız"

Özkan Alp ziyaretle ilgili şunları söyledi; "Emek Mahallemizde Dilek Camii’nde kıldığımız Cuma namazının ardından Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu, 24. Dönem Milletvekilimiz Ülker Can ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızla birlikte değerli hemşehrilerimizle bir araya geldik. Namaz sonrası, mahalle sakinlerimizin ve esnaflarımızın düşüncelerini, önerilerini ve yaşadıkları sıkıntıları bizzat onlardan dinleyerek, birlikte çalışmaya hazır ve kararlı olduğumuzu anlattık. Destekleri ve hoş muhabbetleri ile bizleri ağırlayan hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Az kaldı. 1 Nisan’dan itibaren Odunpazarı’nı Gerçek Belediyecilik ile tanıştıracak, hep birlikte Odunpazarı’nı ayağa kaldırmak için çok çalışacağız."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi