Jale Nur Süllü Sivrihisar'ı ziyaret etti Jale Nur Süllü Sivrihisar'ı ziyaret etti

Dernek üyeleriyle bir araya gelen Alp, Bolvadin kökenli vatandaşların beklenti ve taleplerini dinleyerek, belediye başkanlığı döneminde yapmayı planladığı projeler hakkında bilgi verdi.

Bolvadinliler Derneği ziyareti sırasında Alp, dernek üyeleriyle samimi bir ortamda bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada Alp, Odunpazarı ilçesinde yaşayan Bolvadin kökenli vatandaşların kültürel ve sosyal hayatta daha aktif olmalarını sağlamak için çeşitli projeler geliştireceklerini belirtti. Bunun yanı sıra, Odunpazarı ilçesinin altyapı, ulaşım ve çevre düzenlemesi gibi konulardaki ihtiyaçlarına da değinen Alp, bu konularda da çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

"Odunpazarı'mız için hedeflediğimiz çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduk, sohbet ettik"

Özkan Alp ziyaretle ilgili şu açıklamayı yaptı; "Bolvadinliler Derneği’ni Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte ziyaret ettik. Odunpazarı'mız için hedeflediğimiz çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduk, sohbet ettik. Odunpazarı'mızda yaşayan her vatandaşımızla birlikte hareket ederek, ortak bir vizyonla ilçemize hizmet edeceğiz. Dernek Başkanı Mevlüt Karagüven ve tüm dernek üyelerine içten misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi