Eskişehir’deki tüccar ve sanayicilerin talepleri Ömer Bolat'a iletildi Eskişehir’deki tüccar ve sanayicilerin talepleri Ömer Bolat'a iletildi

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp, avukatlarla bir araya geldi. Buluşmaya Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, İl Başkanı Gürhan Albayrak, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzügüllü'de katıldı.

Özkan Alp, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'nın iradesine sahip çıkacak avukatlara teşekkür edere, "Avukatlarımızın destekleriyle hep birlikte kazanacağız" mesajı verdi.

"Hep birlikte kazanacağız"

Özkan Alp, "Eskişehir Milletvekilimiz Prof. Dr. Ayşen Gürcan, İl Başkanımız Gürhan Albayrak, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzügüllü, İlçe Başkanlarımız ve teşkilatlarımızla birlikte 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'mızın iradesine sahip çıkacak kıymetli avukatlarımızla bir araya geldik. Milletimizin iradesiyle tecelli edecek olarak yerel seçimlerde Avukatlarımızın da destekleriyle hep birlikte kazanacağız." şeklinde konuştu.

Kaynak: Eskişehir.net Haber Merkezi