Yalnız yaşayan adamın sır ölümü! Evinde cesedi bulundu Yalnız yaşayan adamın sır ölümü! Evinde cesedi bulundu

71 Evler Mahallesi'nde esnaf ziyareti yapan AK Parti Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, esnafların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı. Ziyaret sırasında, mahalledeki altyapı sorunları, park ve yeşil alan eksiklikleri, çevre düzenlemesi gibi konular ele alındı. Alp, esnafların taleplerini not alarak, belediye hizmetlerinin iyileştirilmesi ve mahallenin yaşanabilirliğinin artırılması için çaba göstereceğini belirtti.

Esnaf ziyareti sırasında mahalle sakinlerinin de ilgisini çeken Alp, vatandaşlarla da sohbet ederek sorunlarını dinledi. Mahalle sakinlerinin beklentilerini de not alan Alp, Odunpazarı ilçesinin daha yaşanabilir bir yer haline getirilmesi için projelerini anlattı.

"Sizin desteğiniz ile 1 Nisan’dan itibaren Odunpazarı’nı ayağa kaldıracağız"

Özkan Alp ziyaretle ilgili şunları söyledi; "71 Evler Mahallemizde Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile esnaflarımızı ve mahalle sakinlerimizi ziyaret ettik. 71 Evler Mahallemizin hizmet ile buluşmasına ve Gerçek Belediyecilik ile tanışmasına çok az kaldı. Destekleri için tüm esnaflarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Sizin desteğiniz ile 1 Nisan’dan itibaren Odunpazarı’nı ayağa kaldıracağız."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi