Birebirinden farklı etkinliklere sahne olan Otomobil Buluşmalarında paneller, marka tanıtımları, üniversitelilerle buluşma, test sürüşü organizasyonu, otomobil satın alma, kiralama ve nakit satın alma lansmanları gerçekleştirildi.

Eskişehir Sanayi Odası hizmet binası ve bahçesinde tüm gün süren etkinliklerin ilki “2024 Otomotiv Trendleri ve Fırsatları Paneli” ile başladı. Otokoç Grubunun üst düzey yetkilileri Kiralama ve Mobilite İş Birimi Lideri Mert Atılgan, Otokoç Fiat Şube Lideri Sibel Dedeler Aydın, Filo Yönetimi ve Araç Takip Sistemleri Lideri Müge Tuna, Avis Filo Lideri Sinem Güleç uzmanlık alanları hakkında detaylı bilgi verdiler.

Otokoç çatısı altındaki markaların tanıtımları ise marka uzmanlar tarafından sunuldu. Otokoç Otomotiv İnsan Kaynakları biriminin Üniversiteliler Buluşması kapsamında Eskişehir’deki üniversitelerde okuyan öğrenciler iş fırsatlarını ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etme fırsatı yakaladı. Etkinlik içerisinde yer test sürüşü organizasyonunda Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Maserati’nin en yeni modelleri sergilenerek katılımcılar tarafından test edildi, deneme sürüşleri gerçekleştirildi. Otomobil satın alma, kiralama ve nakit satın alma lansmanları ile tamamlanan etkinlikte Fiat, Jeep, Maserati, Alfa Romeo, Avis Filo, Avis Filo Maestro, Otokoç 2. El Temsilcileri ile yapıldı.

Kaynak: Bülten