Bakan Yerlikaya duyurdu: Altın kaçakçılarına yönelik ‘Ayar-2’ operasyonu Bakan Yerlikaya duyurdu: Altın kaçakçılarına yönelik ‘Ayar-2’ operasyonu

KYK Yapı Kimyasalları ve ALFATEC Savunma Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Sürmeli, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Odunpazarı’nda gerçekleşen protokol törenine TOSFED Genel Sekreterimiz Serhan Acar ile birlikte kulübümüzü temsil ettik. Memleketim Eskişehir'e, gençlerimize faydalı olmak önceliği ile uluslararası bir tesis kazandırma hedefiyle ilk adımları attık. Bu tesis, otomobil pist yarışları haricinde, drag, drift, karting ve bisiklet yarışları, ileri ve güvenli sürüş eğitimlerine hizmet edecek şekilde çok amaçlı kurgulanmıştır.
TOSFED olarak Eskişehir’imizin güzide bölgesi Odunpazarı’nda bize bu imkanı sağlayan, destek olan Belediye Başkanımız Sayın Kazım Kurt’a ve ekibine teşekkürlerimizi sunarım. Sadece yarış sporlarıyla ilgilenenleri değil, tüm gençleri, aileleri ilgilendiren bu proje şehrimizin bu anlamda da uluslararası bir merkez olmasını ve turizmini destekleyecektir.”
Sürmeli, kendisi de yarış pilotu olarak organizasyonlara katılıyor.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, bugün düzenlediği basın toplantısında Kıravdan'a otomobil yarışları pisti yapılacaklarını duyurdu.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi