Miras bekleyenlere yeni düzenleme: Pay bekleyenlerin bunu yapması gerek Miras bekleyenlere yeni düzenleme: Pay bekleyenlerin bunu yapması gerek

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiren Oğuz Beki’nin bu seferki durağı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği oldu.

Zafer Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Oğuz Beki seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiren Oğuz Beki’nin bu seferki durağı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği oldu.

Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen’i ziyaret eden Beki, görüşmede Eskişehir’in güncel problemleri üzerine çözümlerini aktardığını dile getirdi.

“Bizleri ağırladığı için kendisine teşekkür ediyoruz”

Sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili paylaşım yapan Beki,” Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen’i ziyaret ettik. Ülkemiz ve ilimizdeki kaçak göçmen sorununu kendisine anlattık ve Eskişehir’in güncel problemleri üzerine çözümlerimizi aktardık. Bizleri ağırladığı için kendisine teşekkür ediyoruz.”ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi