‘DOST’ların arasına siyaset girdi ‘DOST’ların arasına siyaset girdi

Ziyarette, işçi hakları ve sendika çalışmaları gibi konular ele alındı.

Harbiş Sendikası'nın Eskişehir şubesini ziyaret eden Oğuz Beki, sendika üyeleriyle samimi bir ortamda sohbet etti. İşçi hakları, çalışma koşulları ve sendika faaliyetleri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret sırasında yaptığı açıklamada Oğuz Beki, işçi haklarına ve emekçilerin sorunlarına büyük önem verdiğini belirtti. Eskişehir'de yaşayan herkesin hak ettiği değeri görmesi ve adil bir çalışma ortamına sahip olması için çaba göstereceğini ifade etti.

"Bizleri ağırlayan Harbiş Sendikası üyelerine, Yönetim Kurulu'na ve Sendika Başkanı Hasan Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum"

Beki'den yapılan açıklama şu şekilde; "Harbiş Sendikası'nı ziyaret ettik. Sendika Başkanı Hasan Atak ve Yönetim Kurulu ile yaptığımız görüşmelerde ülkemizdeki kaçak göçmenlerin bizlere yarattığı ve yaratacağı problemleri, ülkemizde bir beka sorunu yaşanabileceğini anlattık. Ayrıca tüm Eskişehir'in ortak problemi olarak gördüğümüz sorunlara karşı geliştirdiğimiz çözümleri de aktarma fırsatı bulduk. Bizleri ağırlayan Harbiş Sendikası üyelerine, Yönetim Kurulu'na ve Sendika Başkanı Hasan Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi