Telefon sahipleri rakamları görünce şaşıracak: Cep telefonu faturalarına dev zam Telefon sahipleri rakamları görünce şaşıracak: Cep telefonu faturalarına dev zam

Türk Diyanet Vakfı Eskişehir Kız Yurdu öğrencileri, Eskişehir Bala Hatun KYK Kız Yurdu öğrencileriyle "Kardeş Yurt İftar Yemeği" buluşmasında bir araya geldi. Ramazan'ın bereketini ve kardeşliğini yaşamak amacıyla düzenlenen etkinlik, öğrenciler arasında olumlu bir atmosfer oluşturdu. Yurt müdürleri etkinliğin, öğrenciler arasındaki dayanışma ve kaynaşmayı artırmak ve  farklı yurtlardan gelen gençlerin birbirleriyle dostluklar kurması amacıyla gerçekleştirildiğini ifade etti.  

"BİRLİKTE GÜZEL BİR AKŞAM GEÇİRDİLER"

Türk Diyanet Vakfı Yurtları sosyal medya hesabında iftar programından kareler paylaşarak,"TDV Eskişehir Kız Yurdumuzun öğrencileri, ‘Kardeş Yurt İftar Yemeği’ buluşmasında Eskişehir Bala Hatun KYK Kız Yurdu öğrencileri ile buluştular. Hem TDV Kız Yurdumuz hem de KYK Kız Yurdunda bulunan öğrencilerimiz, birlikte güzel bir Ramazan akşamı geçirdiler."ifadelerini kullandı.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi