26 Yaşındaki genci öldüren sanıktan kan konduran ifade 26 Yaşındaki genci öldüren sanıktan kan konduran ifade

Anadolu Üniversitesi, kalite güvencesi sistemi kapsamında yeni dönem faaliyetlerine hızla devam ediyor. Üniversite Birim Kalite Komisyonları Öğrenci Temsilcilerinden oluşan Öğrenci Kalite Komisyonu ve Öğrenci Kalite Kulübü Üyeleri, Merkezler ve Birimler Binası Yunus Emre Salonu’nda bir araya geldi.
Toplantı; Kalite Komisyonu Üyesi ve Öğrenci Kalite Komisyonu Danışmanı Prof. Dr. Erkan İznik, Kalite Komisyonu Üyesi ve Kalite Kulübü Danışmanı Doç. Dr. Osman Güldemir, Kalite Kulübü Öğrenci Temsilcisi Meliha Taşdemir, Anadolu Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcıları Prof. Dr. Elif Toprak ve Feyza İpekten ile İletişim ve Koordinasyon Sorumlusu Fulya Aydoğdu’nun moderatörlüğünde gerçekleştirildi.
Etkinliğe katılan öğrencilere, Üniversitenin kalite güvence sistemi faaliyetleri, öğrencilerin bu süreçteki yeri, Kalite Komisyonu ve Kalite Kulübü olarak nelerin hedeflendiği aktarılırken geri bildirimlerinin ve tespit ettikleri sorunlara getirecekleri önerilerin iyileştirme faaliyetleri çerçevesinde önemi vurgulandı. Kalite Komisyonu ve Öğrenci Kalite Kulübü Temsilcisi Meliha Taşdemir, Yükseköğretim Kalite Kurulunun öğrenci faaliyetleri ile diğer Üniversitelerin bu süreçlerde nasıl yer aldığına ilişkin bilgiler verdi. Son olarak söz alan öğrenciler, kendi birimlerinde tespit ettikleri iyileşmeye açık konuları ve çözüm önerilerini paylaştı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı